*** 10% Sleva na všechny nezlevněné kousky s kódem: JEDEEM

Chromag

Webová stránka značky: Chromag

Chromag je kanadská značka z města Whistler. Pamětníci (to zní hrozně, ale už je to tak) jí pravděpodobně prvně zaznamenali v éře videí NWD, Ride To The Hills, Kranked, kde se poprvé začaly objevovat “kanadské kultovky” do té doby pro evropany vesměs neznámé. Chromag byl jednou z nich.

Portfólio Chromag se rok za rokem rozrůstá, ale osobně si troufáme tvrdit, že nejpevněji je tato značka vnímána ve spojení s komponenty, především řidítek, představců a sedel, ale například jejich hardtail rámy patří k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu najít.

Zakladadatelem je Ian Ritz a prvotním cílem bylo vyrábět si sám komponenty a rámy, se kterými bude on a jeho kamarádi spokojení. A tak je tomu doposavaď. Stále vyrábí komponenty, které sami chtějí používat. Díky tomu, že to vyrábí v první řadě “pro ně samotné” je logické, že mají jen ty nejvyšší nároky na kvalitu a veškeré detaily. 

Na začátku jsme zmínili “pamětníky”. Tak ještě větší pamětníci (no nazdar) si možná vybaví devadesátá léta a kultovní tvůrce rámů jako Fat Chance, Brodie, DeKerf a další. Tito stavitele postupně semlela kola velkého byznysu, ale často nezanikli. Chromag si své rámy nechává vařit právě u DeKerfa!

Jistě jste zaznamenali výrobky Chromag i napříč plejádou slavných freeriderů a freestyle jezdců. Věřte, že zdaleka ne všichni jsou Chromagu smluvně upsáni. Jednoduše se jedná o jejich personální volbu. Největším jménem, které vozí a pomáhá vylepšovat komponenty Chromag je bezesporu Semenuk, ale ani třeba Kovarik nebo Aggasiz nezní špatně, nemyslíte? 

V posledních letech se Chromag pustil i do vlastní řady oblečení na ježdění i mimo ježdění. Do této kapitoly se vrhnul s vervou sobě vlastní. Dělají to v čem chtějí jezdit, v čech chtějí chodit a tak, aby s tím byli maximálně spokojení. A opravdu je jejich oblečení dost dobrý. Jak jinak.

Chromag Mood DT sedlo cervena
Chromag Mood DT sedlo, černá/ červená
Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky)
2 189 Kč
Kód: 9/S348
Sedlo Chromag Mood DT oranzova Kód: 009819
Sedlo Chromag Mood DT
Sedlo Chromag Mood DT, černá/ šedá
Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky)
2 189 Kč
Kód: 3492
pedaly chromag synth oranzova
Novinka
Pedály Chromag Synth
Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky)
1 649 Kč
Kód: 009818
gripy chromag squarewave cerna 2
Novinka
789 Kč
Kód: 2880
Chromag Palmskin gripy, černá Kód: 009820
Chromag Palmskin gripy, šedá
789 Kč
Kód: 009599
Chromag Palmskin gripy, tm. modrá
789 Kč
Kód: 3642
8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Zpět do obchodu