Neohodnoceno

Zámek na kolo Hiplok DXC grey

Velmi kvalitní a bytelný zámek na kolo Hiplok DXC, který navíc vyniká díky důmyslnému klipu za který si ho jednoduše a bezpečně pověsíte na batoh, kapsu, nebo opasek. Zámek DXC od značky Hiplok se vám postará o zabezpečení vašeho kola i když se od něj budete muset vzdálit.

Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky)
Kód: 51
Značka: Hiplok
2 599 Kč
Kategorie: Zámky na kolo
Záruka: 2 roky
Typ zámku: podkova

Zámek na kolo Hiplok DXC grey

Cyklozámek Hiplok DXC je větší brácha modelu D, který také používá systém CLIP & RIDE. Zámek na kolo od Hiplok DX je první zámek, který je radost nosit. Díky integrovanému klipu si ho jednoduše a bezpečně pověsíte na batoh, kapsu, nebo opasek. Navíc má ještě v klipu integrovaný ocelový kabel o délce 1 m pro upevnění kol nebo přilby k zámku. Kabel je upnutý do praktického klipu, který je součástí zámku a je opatřen reflexní odrazkou, kterou můžete využít pro vaše bezpečí.

  • Materiál:
    - tělo zámku je z tvrzené oceli o průměru 13 mm
    - klip je z vysoce odolného nylonu
  • Součástí zámku jsou tři klíče
  • Rozměry: 15 x 8,5 cm, plus ocelový kabel délky 1 m
  • Váha: 1,25 Kg

Hiplok-logo

 

V Hiploku rádi jezdíme na kolech. Jízda na kole je ten nejlepší pocit na světě. Věříme, že ochrana našich kol by neměla pokazit pocit, který máme z jízdy. Proto jsme odhodláni navrhovat a vyrábět inovativní a kvalitní zabezpečení, které chrání vaše kolo a zvyšuje vaši jízdu.
Všechny zámky Hiplok jsou navrženy a vyvinuty v naší centrále ve Velké Británii naším malým specializovaným týmem inovátorů a jezdců na kole. Od patentovaného nastavitelného zapínání pásu na našich nositelných řetězových zámcích až po CLIP + RIDE na našich D-zámcích a ultra-odrazivosti řady SUPERBRIGHT, věříme, že malé detaily mají velký vliv na požitek z jízdy.
Naše vášeň pro inovace odpovídá našemu závazku zajistit, aby naše zámky byly pro daný účel nejbezpečnější.
Jak se útočné zbraně zlodějů zlepšují, je bezpodmínečně nutné držet krok o krok napřed. V úzké spolupráci s odborníky v oboru a nezávislými bezpečnostními akreditačními domy po celém světě provádíme testování bezpečnosti v reálném světě s použitím nejnovějšího vybavení.
Výsledkem jsou kvalitní bezpečnostní produkty, kterým mohou důvěřovat jezdci z celého světa.