Brašny na kolo

Brašna na kolo je ideálním zavazadlem pro přepravu nezbytných drobností i větších nákladů. Vedle cyklo batohu je to jediný způsob, jak bezpečně převážet věci na jízdním kole. Navíc v létě ve vysokých teplotách je mnohem příjemnější mít volná záda. Bikepackingové cyklo brašny nebo jak se někdy říká beznosičové brašny na kolo také šetří váhu nákladu na kole.

Naše nejoblíbenější cyklo brašny britské značky Apidura a německé značky Ortlieb, jsou vyhlášené pro své ultralehké a nepromokavé brašny na jízdní kola, které se snadno a bez použití nářadí připevňují přímo k rámu, umožňují cestovat na kole dále, rychleji a pohodlněji a to za každého počasí.

Vyberte si tu nejvhodnější cyklo brašnu pro jednodenní výlety, ale i několikadenní cyklo expedice. Ať už si vyberete rámové brašny nebo brašny pod sedlo udělají vám službu jak samostatně, tak i jako kompletní set, kdy můžete využít každý centimetr na kole a vydat se na prázdniny na kole. Ať už vyrazíte na Gravel kole, silničním kole nebo MTB horském kole, u nás si najdete tu nejlepší brašnu.

Pokud si nejste jistí, která z brašen je pro vaše potřeby nejvhodnější rádi vám s výběrem poradíme. 

Nejprodávanější

apidura backcountry top tube pack 2l on bike 1
1 499 Kč –10 %
Původně: 1 499 Kč  (–10 %)
1 349 Kč
brašna apidura racing top tube pack 1l 1
 
od 1 389 Kč
Podsedlová brain na nářadí na kolo Apidura Expedition tool pack, 0,5l 2
1 189 Kč –9 %
Původně: 1 189 Kč  (–9 %)
1 071 Kč
Zpět do obchodu