*** 10% Sleva na všechny nezlevněné kousky s kódem: JEDEEM

Brašny na kolo Ortlieb

Brašna na kolo je ideálním zavazadlem pro přepravu nezbytných drobností i větších nákladů. Vedle cyklo batohu je to jediný způsob, jak bezpečně převážet věci na jízdním kole. Navíc v létě ve vysokých teplotách je mnohem příjemnější mít volná záda. Bikepackingové cyklo brašny nebo jak se někdy říká beznosičové brašny na kolo také šetří váhu nákladu na kole.

Naše nejoblíbenější cyklo brašny britské značky Apidura a německé značky Ortlieb, jsou vyhlášené pro své ultralehké a nepromokavé brašny na jízdní kola, které se snadno a bez použití nářadí připevňují přímo k rámu, umožňují cestovat na kole dále, rychleji a pohodlněji a to za každého počasí.

Vyberte si tu nejvhodnější cyklo brašnu pro jednodenní výlety, ale i několikadenní cyklo expedice. Ať už si vyberete rámové brašny nebo brašny pod sedlo udělají vám službu jak samostatně, tak i jako kompletní set, kdy můžete využít každý centimetr na kole a vydat se na prázdniny na kole. Ať už vyrazíte na Gravel kole, silničním kole nebo MTB horském kole, u nás si najdete tu nejlepší brašnu.

Pokud si nejste jistí, která z brašen je pro vaše potřeby nejvhodnější rádi vám s výběrem poradíme. 

Nejprodávanější

Brašna Orlieb Accessory-Pack, matná černá
 
1 579 Kč
Snímek obrazovky 2023 07 27 v 17.34.42
ORTLIEB Frame-Pack Toptube RC LTD Mustard
Skladem poslední kus
Kód: 4255
 
2 689 Kč
Zpět do obchodu