Neohodnoceno

Brašna Orlieb Fork-Pack, matná černá

Voděodolná bikepackingová brašna k připevnění nejen na vidlici, to je cyklobrašna Fork-pack od německé značky ORTLIEB.

Můžeme doručit do:
1.3.2021
Skladem
Kód: 79
Značka: Ortlieb
1 389 Kč
Kategorie: Cyklo brašny
Záruka: 5 let
Umístění: Na vidlici

Brašna ORTLIEB Fork-Pack

Špičková bikepackingová brašna na vidlici, kterou využijete na krátké výlety i dlouhé bikepyckingové "štreky". Brašna Fork-pack má zcela nový a inovativní systém adaptérů, který je ideální pro připevnění tašek, jako je právě tato novinka od Ortliebu Fork-Pack. Dá se připevnit nejen na vidlici vašeho kola o rozměrech od 30 až 42 mm.

Vyrobeno v Německu.
 

Rozměry:

  • Hmotnost: 275 g
  • Objem: 3,2 l
  • Nosnost: 3 kg
  • Výška: 22 cm
  • Hloubka: 9 cm
  • Materiál: PS21R, PS33

 

 

Ortlieb-logo

 Ostatní brašny na kolo od značky ORTLIEB v naší nabídce...

 

Brasny-na-nosic                         Brasna-pod-sedlo                        Brasna-do-ramu                        Brasny-na-riditka

 

 

Ortlieb-logo

 

První vodotěsné brašny značky Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí. 

Značka Ortlieb je známá pro kvalitu svých výrobků a pro jejich dlouhou životnost. Ovšem stejně tak jako je pro lidi v ORTLIEBu důležitá značka “Made in Germany”, tak je pro ně zásadní i udržitelná a ekologická výroba všech jejich produktů. Proto si pro následujících 8 let stanovili několik zásadních cílů. Už letos dosáhnout vlastní výroby jejíž uhlíková stopa bude neutrální, což chtějí v roce 2021 rozšířit na všechny své dodavatele. V roce 2025 pak chce mít ORTLIEB všechny své výrobky 100% recyklovatelné nebo biodegradabilní a ve stejném roce by výroba neměla produkovat odpad, který by nebylo možné znovu využít.

Na všechny produkty značky Ortlieb je záruka 5 let.