->->-> OD PONDĚLÍ 27.6. DO 8.7. MÁME DOVOLENOU <-<-<- Objednávky přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 8.7. ***Děkujeme za pochopení a jako bonus za Vaši trpělivost přihodíme slevu 5% na vše. Do objednávky stačí zadat slevový kód -> LoveMyBike

Věrnostní slevy

Stálá sleva za zákaznickou věrnost

Věrnostní slevu lze uplatnit pokud u nás nakupujete jako registrovaný zákazníkSvou registraci provedete jednoduše sami pomocí registračního formuláře, který najdete u nás na webu vpravo nahoře u ikonky zákazníka nebo ve spodní části stránky. Registrovaní zákazníci mají svůj profil, ve kterém vidí všechny své objednávky, jejich hodnotu a z toho vyplývající zákaznickou SLEVU. 

Po registraci se výše vaší slevy odvíjí od celkové hodnoty všech uhrazených objednávek provedených u nás na webu. Hodnoty vašich objednávek se postupně sčítají a podle toho postupně získáte procentuální slevu, která se Vám po přihlášení bude zobrazovat u jednotlivých položek zboží. Věrnostní slevu tedy nelze získat na první objednávku.

Nákup nad 1 000 Kč ...... Sleva 3%
Nákup nad 5 000 Kč ...... Sleva 5%
Nákup nad 10 000 Kč ...... Sleva 10%

Pokud už je zboží zlevněné o více než 10%, nelze uplatnit další slevu a slevy tak sčítat.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení