1 hodnocení

Pedály Chromag Contact, černá

Chromag Contact jsou špičkové platformové pedály s nízkým profilem od kanadské značky Chromag.

Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
Kód: 2817
Značka: Chromag
3 189 Kč
Kategorie: Pedály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.42 kg
Typ pedálu: Platfomové
pedaly chromag contact cerna
Novinka

Pedály Chromag Contact, černá

Lehké, kompaktní pedály Chromag Contact, se vyznačují tím že drží botu blízko u kliky. Profil pedálů Chromag Contact je velmi tenký - v místě osy pouze 13 mm.

Pro značku Chromag pedály designoval Brandon Semenuk tak, aby byly velmi lehké a ač velké plochou, tvarem směřují držení boty co nejblíže ke klice, pro lepší kontrolu při trikování. 

 

Specifikace:

  • Nízký profil: 13 mm
  • Rozměry: 110 x 105mm
  • 24 bodů pro piny s nastavitelnou výškou
  • Hmotnost: 420 g / pár

 

Snímek obrazovky 2021-09-07 v 19.41.23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chromag je kanadská značka z města Whistler. Pamětníci (to zní hrozně, ale už je to tak) jí pravděpodobně prvně zaznamenali v éře videí NWD, Ride To The Hills, Kranked, kde se poprvé začaly objevovat “kanadské kultovky” do té doby pro evropany vesměs neznámé. Chromag byl jednou z nich.

Portfólio Chromag se rok za rokem rozrůstá, ale osobně si troufáme tvrdit, že nejpevněji je tato značka vnímána ve spojení s komponenty, především řidítek, představců a sedel, ale například jejich hardtail rámy patří k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu najít.

Zakladadatelem je Ian Ritz a prvotním cílem bylo vyrábět si sám komponenty a rámy, se kterými bude on a jeho kamarádi spokojení. A tak je tomu doposavaď. Stále vyrábí komponenty, které sami chtějí používat. Díky tomu, že to vyrábí v první řadě “pro ně samotné” je logické, že mají jen ty nejvyšší nároky na kvalitu a veškeré detaily. 

Na začátku jsme zmínili “pamětníky”. Tak ještě větší pamětníci (no nazdar) si možná vybaví devadesátá léta a kultovní tvůrce rámů jako Fat Chance, Brodie, DeKerf a další. Tito stavitele postupně semlela kola velkého byznysu, ale často nezanikli. Chromag si své rámy nechává vařit právě u DeKerfa!

Jistě jste zaznamenali výrobky Chromag i napříč plejádou slavných freeriderů a freestyle jezdců. Věřte, že zdaleka ne všichni jsou Chromagu smluvně upsáni. Jednoduše se jedná o jejich personální volbu. Největším jménem, které vozí a pomáhá vylepšovat komponenty Chromag je bezesporu Semenuk, ale ani třeba Kovarik nebo Aggasiz nezní špatně, nemyslíte? 

V posledních letech se Chromag pustil i do vlastní řady oblečení na ježdění i mimo ježdění. Do této kapitoly se vrhnul s vervou sobě vlastní. Dělají to v čem chtějí jezdit, v čech chtějí chodit a tak, aby s tím byli maximálně spokojení. A opravdu je jejich oblečení dost dobrý. Jak jinak.