ORTLIEB Handlebar-Pack Limited brašna na řídítka 9 L, Mustard

Limitovaná edice brašen pro bikepacking v barvě Mustard. Cyklo brašna na řidítka hraje v bikepackingu důležitou roli. Řidítkova brašna Handlebar-Pack od ORTLIEB nabízí vodotěsné prostředí pro spacák, karimatku, oblečení atd. Také zajišťuje správné rozložení hmotnosti na celém kole.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
do 2-3 dnů u vás
Kód: 4249
Značka: Ortlieb
3 189 Kč
Kategorie: Brašny na kolo
Záruka: 5 let
Hmotnost: 0.375 kg
Umístění: Na řidítka

Vodotěsná brašna na řídítka ORTLIEB Handlebar-Pack Limited 9 L,  Mustard

Brašna na řidítka Handlebar-Pack od Ortlieb lze upevnit na různé typy řidítek a navíc jej doplnit o brašnu Accessory-Pack. K tomu všemu lze navíc prostřednictvím vnějších stahovacích popruhů připevnit ještě další vybavení. Díky rolovacímu systému zavírání na obou stranách se ke svým věcem dostanete vždy snadno a rychle.

Upevnění na kolo je zajištěno masivními a odolnými suchými zipy a také vložkami tak, aby nedocházelo k nadměrnému ohýbání lanek a hadiček. Dodatečně je možno celou brašnu přitáhnout i k hlavové trubce, což zajistí tolik potřebnou stabilitu v terénu. To vše platí i pro karbonová řídítka a rámy. 

Devíti litrová řídítkovka patří ke kompaktní kategorii brašen pro bikepacking. Její šířka je pouze 40 cm, což z ní činí perfektní brašnu na kolo s ergonomickými řídítky typu Salsa Woodchipper, nebo s klasickými berany. Oproti své 15 litrové sestře  je tato řídítková brašna také výrazně lehčí.

 

ortlieb-brasny-bikepacking-limitovana_edice-mustard

 

Rozměry:

Handlebar-Pack 9 l

  • Hmotnost: 375 g
  • Objem: 9 l
  • Šířka: 40 cm
  • Výška: 16 cm
  • Hloubka: 16 cm

Celá kolekce brašen pro bikepacking od značky Ortlieb

 

Přečtěte si recenzi bikepackingových brašen Ortlieb zde 

 

 

Ortlieb-logo

 Ostatní brašny na kolo od značky ORTLIEB v naší nabídce...

 

Brasny-na-nosic                         Brasna-pod-sedlo                        Brasna-do-ramu                        Brasny-na-riditka

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ortlieb_bikepacking_brasny

Ortlieb-logo

První vodotěsné brašny na kolo značky Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu nepromokavých produktů, které jsou určeny nejen pro expedice a bikepacking, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí. 

Značka Ortlieb je známá pro kvalitu svých výrobků a pro jejich dlouhou životnost. Ovšem stejně tak jako je pro lidi v ORTLIEBu důležitá značka “Made in Germany”, tak je pro ně zásadní i udržitelná a ekologická výroba všech jejich produktů. Proto si pro následujících 8 let stanovili několik zásadních cílů. Už letos dosáhnout vlastní výroby jejíž uhlíková stopa bude neutrální, což chtějí v roce 2021 rozšířit na všechny své dodavatele. V roce 2025 pak chce mít ORTLIEB všechny své výrobky 100% recyklovatelné nebo biodegradabilní a ve stejném roce by výroba neměla produkovat odpad, který by nebylo možné znovu využít.

Na všechny produkty značky Ortlieb je záruka 5 let.

Zpět do obchodu