Neohodnoceno

Montážní stojan Hobo Cycloc

Cycloc Hobo je držák a přenosný montážní stojan pro kola s dutým středem od značky CYCLOC. Potřebujete si udělat servis na kole? Držák Hobo vám podrží kolo, aniž by zavazel svou robusností.

Varianta
Můžeme doručit do:
- 3.3.2021 - - Zvolte variantu
Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky) Skladem Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky) Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky) Zvolte variantu
Kód: 20/BIL 20/ZEL 20/CER 20/CER2 Zvolte variantu
Značka: Cycloc
1 899 Kč
Kategorie: Držáky na kola
Záruka: 2 roky

Cycloc Hobo držák a přenosný montážní stojan

Stojan Hobo od CYCLOC je perfektní pro použití na závodech na drobné opravy a údržbu kola včetně mytí. Je ideální pro servis teleskopických sedlovek, vystavení kol v obchodě a domácí skladování kol. Jeho konstrukce je robustní a pevná, takže se nemusíte bát na něj postavit i těžké sjezdové bajky. Tělo držáky je z trubky o průměru 32 mm. Stojan obsahuje 3 redukce na růzdné průměry středů (12 mm, 18 mm and 20 mm). Široká trojůhelníková podstava zajišťuje stabilní usazení kola i při otáčení pedály.

Rozměry:

  • výška 406 mm
  • šířka 335 mm
  • hloubka 365 mm

 

Cycloc-logo

 Ostatní držáky na kolo od značky CYCLOC v naší nabídce...

 

drzak-kola-na-zed                       vesak-na-kolo                        montazni-stojan-na-kolo

Video držák Hobo Cycloc

Cycloc-logo

Uložte vaše kolo stylově. Cycloc je Angličan tělem i duší, designován v Londýně, vyráběn v městečku Kent rovněž ve Velké Británii. Designér Andrew Lang si dal opravdu záležet a vyplatilo se. Jeho osobité držáky sklízí jeden úspěch za druhým, za všechny vítězství ceny za nejlepší design na největším cyklistickém veletrhu světa Eurobike v roce 2009. Dokonalý design, špičková kvalita zpracování, originalita a vysoká praktičnost. To jsou držáky Cycloc! 

 

Držáky na kolo CYCLOC v naší nabídce

 

drzak-kola-na-zed                       vesak-na-kolo                        montazni-stojan-na-kolo