Neohodnoceno

Držák na kolo se zámkem Hiplok Airlok

Airlok je první držák na kolo do bytu, který má integrovaný zámek z tvrzené oceli. Je to držák na kolo, který pevně připevníte na zeď. Díky kombinaci nejvyšší možné míry ochrany, praktičnosti a elegantnímu designu nabízí Airlok ideální řešení bezpečného uložení Vašeho kola. Díky Airloku bude Váš bike v bezpečí v bytě, garáži, kanceláři i ve vnějších prostorách.

Varianta
Můžeme doručit do:
- - 2.3.2021 Zvolte variantu
Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky) Momentálně nedostupné (možnost předobjednávky) Skladem Zvolte variantu
Kód: 30/BIL 30/CER 30/CER2 Zvolte variantu
Značka: Hiplok
4 299 Kč
Kategorie: Držáky na kola
Záruka: 2 roky
Držák a zámek na kolo hiplok airlok 2
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Držák na kolo se zámkem Hiplok Airlok

Držák na kolo AIRLOK absolutní novinkou značky HIPLOK, která se soutředí především na designové a robustní zámky na kolo. AIRLOK je první držák na kola na zeď, který má integrovaný zámek z tvrzené oceli. Díky kombinaci nejvyšší možné míry ochrany, praktičnosti a elegantnímu designu nabízí AIRLOK ideální řešení bezpečného uložení Vašeho kola. Díky AIRLOKU bude Váš bike v bezpečí v bytě, garáži, kanceláři i ve vnějších prostorách.

 

Využití v interiéru i exteriéru

  • ocelové tělo a 30mm čep
  • dosedací plochy pro rám z gumy
  • ocelové hmoždinky
  • šrouby s možností zaslepení imbusů
  • po registraci klíčů možnost jejich duplikace
  • ocenení Design and innovation award 2018

Video Airlok Hiplok

Hiplok-logo

 

V Hiploku rádi jezdíme na kolech. Jízda na kole je ten nejlepší pocit na světě. Věříme, že ochrana našich kol by neměla pokazit pocit, který máme z jízdy. Proto jsme odhodláni navrhovat a vyrábět inovativní a kvalitní zabezpečení, které chrání vaše kolo a zvyšuje vaši jízdu.
Všechny zámky Hiplok jsou navrženy a vyvinuty v naší centrále ve Velké Británii naším malým specializovaným týmem inovátorů a jezdců na kole. Od patentovaného nastavitelného zapínání pásu na našich nositelných řetězových zámcích až po CLIP + RIDE na našich D-zámcích a ultra-odrazivosti řady SUPERBRIGHT, věříme, že malé detaily mají velký vliv na požitek z jízdy.
Naše vášeň pro inovace odpovídá našemu závazku zajistit, aby naše zámky byly pro daný účel nejbezpečnější.
Jak se útočné zbraně zlodějů zlepšují, je bezpodmínečně nutné držet krok o krok napřed. V úzké spolupráci s odborníky v oboru a nezávislými bezpečnostními akreditačními domy po celém světě provádíme testování bezpečnosti v reálném světě s použitím nejnovějšího vybavení.
Výsledkem jsou kvalitní bezpečnostní produkty, kterým mohou důvěřovat jezdci z celého světa.