Neohodnoceno

Popruh pro cyklo brašnu Seat-pack ORTLIEB Support Strap

Popruhy pro dokonalé upevnění cyklo brašny pod sedlo Ortlieb Seat-Pack.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
do 2-3 dnů u vás
Kód: 1041
Značka: Ortlieb
239 Kč
Kategorie: Brašny na kolo
Záruka: 5 let
Umístění: Pod sedlo

Popruh pro cyklo brašnu Seat-pack ORTLIEB Support Strap

Přídavný popruh Seat-Pack Support-Strapos Ortlieb využijete k tomu, abyste vaši bikepackingovou cyklo brašnu ORTLIEB Seat-Pack pod sedlo ještě pevněji uchytili ke kolu. Tyto popruhy celkově vylepšují chování kola a zamezují sjíždění nebo ohnutí cyklo brašny, pokud je obsah ne úplně dobře zabalen.

Celá kolekce brašen pro bikepacking od značky Ortlieb 

Ortlieb-logo

 Ostatní brašny na kolo od značky ORTLIEB v naší nabídce...

 

Brasny-na-nosic                         Brasna-pod-sedlo                        Brasna-do-ramu                        Brasny-na-riditka

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ortlieb_bikepacking_brasny

Ortlieb-logo

První vodotěsné brašny na kolo značky Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu nepromokavých produktů, které jsou určeny nejen pro expedice a bikepacking, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí. 

Značka Ortlieb je známá pro kvalitu svých výrobků a pro jejich dlouhou životnost. Ovšem stejně tak jako je pro lidi v ORTLIEBu důležitá značka “Made in Germany”, tak je pro ně zásadní i udržitelná a ekologická výroba všech jejich produktů. Proto si pro následujících 8 let stanovili několik zásadních cílů. Už letos dosáhnout vlastní výroby jejíž uhlíková stopa bude neutrální, což chtějí v roce 2021 rozšířit na všechny své dodavatele. V roce 2025 pak chce mít ORTLIEB všechny své výrobky 100% recyklovatelné nebo biodegradabilní a ve stejném roce by výroba neměla produkovat odpad, který by nebylo možné znovu využít.

Na všechny produkty značky Ortlieb je záruka 5 let.

Zpět do obchodu