1 hodnocení

Brašna na kolo Ortlieb Back-Roller Design, Ride On

Stylová vodotěsná brašna na kolo od značky Ortlieb Back-Roller Design se hodí pro dojíždění na kole do práce, ale i na cykloturistiku. Velkou výhodou je 5-ti letá záruka.

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení
do 2-3 dnů u vás
Kód: 009968
Značka: Ortlieb
1 939 Kč
Kategorie: Brašny na kolo
Záruka: 5 let
Hmotnost: 0.84 kg
Umístění: Na zadní nosič

Brašna na kolo Ortlieb Back-Roller Design

Velmi odolná vodotěsná brašna na kolo Back-Roller Design od značky Ortlieb oceníte při každodenním dojíždění do práce nebo do školy a stejně tak je využijete i pro několika denní výlety na kole.

Jednoduché vodotěsné rolovací zavírání se zapíná po stranách brašen a zaručuje naprostou ochranu proti vodě i v těch největších lijácích.

Systém připevnění na nosič je také naprosto jednoduchý. Stačí napoprvé nastavit zadní upevnění a háček a pak už pokaždé je jen položit a drží na nosiči. Přesně stejně jako je tomu i u ostatních cyklobrašen Ortlieb. Odolnost cyklo brašen zvyšují zpevněné rohy a 3D svařování jednotlivých panelů brašny. Ta je také vybavena velkými reflexními plochami.

 

Specifikace:

  • Rozměry: 17 x 32 x 42 cm hloubka x šířka x výška 
  • Nosnost: 9kg
  • Hmotnost: 950 g
  • Objem: 20 L
  • QL1 systém uchycení na nosič
  • velké reflexní plochy

 

 

Ortlieb-logo

 Ostatní brašny na kolo od značky ORTLIEB v naší nabídce...

 

Brasny-na-nosic                         Brasna-pod-sedlo                        Brasna-do-ramu                        Brasny-na-riditka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ortlieb_bikepacking_brasny

Ortlieb-logo

První vodotěsné brašny na kolo značky Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu nepromokavých produktů, které jsou určeny nejen pro expedice a bikepacking, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí. 

Značka Ortlieb je známá pro kvalitu svých výrobků a pro jejich dlouhou životnost. Ovšem stejně tak jako je pro lidi v ORTLIEBu důležitá značka “Made in Germany”, tak je pro ně zásadní i udržitelná a ekologická výroba všech jejich produktů. Proto si pro následujících 8 let stanovili několik zásadních cílů. Už letos dosáhnout vlastní výroby jejíž uhlíková stopa bude neutrální, což chtějí v roce 2021 rozšířit na všechny své dodavatele. V roce 2025 pak chce mít ORTLIEB všechny své výrobky 100% recyklovatelné nebo biodegradabilní a ve stejném roce by výroba neměla produkovat odpad, který by nebylo možné znovu využít.

Na všechny produkty značky Ortlieb je záruka 5 let.

Zpět do obchodu