4 možnosti uložení kola v interiéru - držáky na kolo Cycloc

Kam s ním?
To je jedna z nejčastějších otázek všech zapálených cyklistů.
Odpověď je jednoduchá.
Pořiďte si držák na kolo CYCLOC.

Jak stylově uložit kolo v interiéru? Designér Andrew Lang nalezl na tuto otázku tu nejlepší odpověď. Nejprve přišel s držákem na kolo jménem Solo. Solo potvrzuje, že propojení maximální funkčnosti, nekompromisní kvality a designového zpracování, na které je radost pohledět, není jen prázdná fráze. Jeho držák je totiž báječným řešením nejen do malého prostoru - prostě ho jen připevníte do zdi a zavěsíte kolo. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, kolo na něj lze zavěsit za sedlovku i horní rámovou trubku a to vše bez složitých řešení, připevňování i obav, že kolo v nestřeženém okamžiku spadne.

Britský designér Andrew Lang za tento osobitý držák dostal cenu za nejlepší design na největším cyklistickém veletrhu světa Eurobike v roce 2009 (pro značku Cycloc vymyslel mimochodem spoustu dalších vychytávek). Dokonalý design, špičková kvalita zpracování, originalita a vysoká praktičnost. To jsou držáky na kolo Cycloc.

 

Cycloc-drzak-Solo

CYCLOC SOLO

Držák kola na zeď Solo se hodí do interiéru i exteriéru, vnitřní prostor držáku můžete využít na úschovu drobností, kolo můžete zavěsit vertikálně i horizontálně, k držáku lze kolo zamknout cyklo zámkem. Z barevné škály výrobku si vybere snad každý.

 

Cycloc-endo-drza-na-kolo 

CYCLOC ENDO

Hned po držáku SOLO následoval věšák na kolo Cycloc ENDO, velmi záhy oceněný cenou EUROBIKE AWARD 2014. Menší držák s možností zavěšení kola na zeď vertikálně. Opět je možné tento držák umístit jak do interiéru tak do exteriéru. Součástí držáku jsou i podložky na stěnu, které chrání zeď před ušpiněním.

 

Cycloc-hero-drzak-na-kolo

CYCLOC HERO

A jako třetí třešnička na dortu přichází opravdový hrdina mezi držáky na kola Cycloc HERO. Nejmenší, v interiéru nejméně nápadný, ale perfektně domyšlený do posledního detailu. Kolo je v něm upevněné za pedál šikmo ke zdi a podpůrné podložky zajišťují, že se neušpiní stěna od plášťů. Po designové stránce je to podle nás nejefektivnější držák od značky CYCLOC. Kola drží na stěně jako by byly instalované v muzeu na dráze velodromu. 

 

Cycloc-super-hero-drzak

CYCLOC SUPER HERO

Držák na kolo Cycloc Super Hero je nástavba na původní Hero. Je vhodný pouze pro pedály Speedplay, Look a SPD, které v něm lépe drží než v původním Hero. Opěrky kol chrání stěny před nečistotami a poškozením. 

Součástí balení všech držáků od CYCLOC je nejen návod, ale i montážní šablona, díky které si tyto designové bonbónky oceněné mnoha prestižními cenami, pohodlně a přesně zavěsíte přesně tam, kam budete potřebovat. 

 

Snímek obrazovky 2020-10-10 v 13.02.32Snímek obrazovky 2020-10-10 v 13.03.05Snímek obrazovky 2020-10-10 v 13.02.50Snímek obrazovky 2020-10-10 v 13.03.21

 

 

Držáky na kolo od značky CYCLOC v naší nabídce...

 

drzak-kola-na-zed                       vesak-na-kolo                        montazni-stojan-na-kolo

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení