***Máme pro vás HALLOWEEN-ský dárek 20% sleva na celý sortiment. platí do neděle 31.10.*** Kupón: DAREK20
Neohodnoceno

Ortlieb Atrack hydratační system

Ortlieb Atrack je hydratační system nejen pro batohy Atract. Můžete ho použít do jakéhokoliv batohu s vývodem na hydratační hadičku.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem
Kód: 534
Značka: Ortlieb
1 089 Kč
Kategorie: Batohy na kolo
Záruka: 5 let
Typ batohu: Rezervoáry na vodu

Ortlieb Atrack hydratační system

Pokud jste na cestách v přírodě, musíte také kontrolovat pitný režim, abyste se udrželi správně hydratovaní. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je hydratační systém. Batoh Atrack můžete doplnit například profesionálním hydratačním systémem skládajícím se ze speciálně navrženého dvoulitrového hydratačního měchýře, odnímatelné trubice, kousacího ventilu s ochranným víčkem a tepelného pouzdra, které udržuje vodu chladnou po celé hodiny. Pitná trubice je vložena přes dokonale vodotěsný těsnící kroužek na batohu.

 

Specifikace:

  • Objem: 2 l
  • Rozměry: výška 29 cm x šířka 28 cm x hloubka 8 cm
  • Váha: 280 g
  • Vlastnosti: BPA free

Produktové video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ortlieb-logo

 

První vodotěsné brašny značky Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí. 

Značka Ortlieb je známá pro kvalitu svých výrobků a pro jejich dlouhou životnost. Ovšem stejně tak jako je pro lidi v ORTLIEBu důležitá značka “Made in Germany”, tak je pro ně zásadní i udržitelná a ekologická výroba všech jejich produktů. Proto si pro následujících 8 let stanovili několik zásadních cílů. Už letos dosáhnout vlastní výroby jejíž uhlíková stopa bude neutrální, což chtějí v roce 2021 rozšířit na všechny své dodavatele. V roce 2025 pak chce mít ORTLIEB všechny své výrobky 100% recyklovatelné nebo biodegradabilní a ve stejném roce by výroba neměla produkovat odpad, který by nebylo možné znovu využít.

Na všechny produkty značky Ortlieb je záruka 5 let.