Neohodnoceno

Zástěrka Ass Savers BroTector Reflective Red

Zadní zástěrka od Ass Savers na zadní blatník, která snižuje postřik směrem dozadu. 

Můžeme doručit do:
19.1.2021
Skladem
Kód: 9/S30
Značka: Ass Savers
299 Kč
Kategorie: Blatníky na kolo
Záruka: 2 roky
Typ blatníku: Zástěrka

Zástěrka BroTector Rear Mudflap Reflective Red

Zadní zástěrka BroTector není pro vás. Je to pro přátele, se kterými jezdíte na kole, nebo pro vaše dítě, které sedí v přívěsu za vámi. Je to vrcholná altruistická součást bicyklu, díky které získáte nové přátele při dojíždění a nespočet pozvánek na zimní skupinové jízdy.

Zástěrka se pomocí jediného zipu připevní na jakýkoli standardní zadní blatník. Stačí vyvrtat dva otvory v požadované výšce a zapnout zip! 

  • Snižuje postřik směrem dozadu
  • Vhodný pro všechny standardní zadní blatníky
  • Vyrobeno z recyklovaného plastu
  • Peloton friendly

AssSavers

 

Ass Savers je mladá značka ze stále deštivého a vlhkého Švédského města Gothenburg. V roce 2011 se dalo dohromady pět spolupracujících designérů a začali pracovat na malém ovšem velmi rychle rostoucím projektu Ass Savers, za kterým stojí celá řada ocenění a úspěchů v designérských soutěžích včetně Bike Minimalism's Product of the Year 2012 a také byli mezi finalisty v soutěži ISPO Brand New 2014. K dnešním dnům Ass Savers dodali více než 200,000 blatníků do více než 65 zemí z celého světa.

Uznejte, že zážitek z jízdy po propršeném dni je bez blatníků jako zlý sen. Nenechte si zkazit cyklistický výlet, protože i blatník může udělat na kole pěknou parádu. Snadno ho nasadíte pod sedadlo a stejně zase sundáte. Vychytaný blatník skvěle pasuje na všechna standardní sedla. Ass Saver se bezpochyby stane nejlepším kamarádem vašeho zadku.