*** Sleva až 10% pro naše Věrné zákazníky. Zaregistruj se u nás před prvním nákupem a sbírej body do svého účtu. Klikni na baner Věrnostní slevy na úvodní stránce dole a přečti si podmínky. ***
Neohodnoceno

Rámová brašna ORTLIEB Frame-Pack, tmavě šedá

Brašna do rámu hraje v bikepackingu důležitou roli. Nabizí vodotěsné prostředí pro těžší vybavení na cesty jako je nářadí nebo potraviny. Tuto rámovou cyklobrašnu Frame-Pack od ORTLIEB využijete pro každodenní dojíždění do práce, tak i na vaše několikadenní bikepackingové výlety. 

Na dotaz
Kód: 1059
Značka: Ortlieb
3 239 Kč
Kategorie: Cyklo brašny
Záruka: 5 let
Umístění: Do rámu

Vodotěsná brašna do rámu ORTLIEB Frame-Pack

Bikepackingová brašna do rámu od značky ORTLIEB elegantně využívá trojúhelník v rámu a nabízí prostor pro těžší vybavení, jako je nářadí nebo potraviny. Tím také výrazně snižuje těžiště. Brašna je k rámu připevněna pomocí pevných suchých zipů a je k dispozici ve dvou velikostech. Samozřejmostí je vodotěsný zip. 

 

Šablona pro test velikosti rámu ke stažení zde - 4L (Stačí vytisknout a slepit. Neměňte měřítko) 

Šablona pro test velikosti rámu ke stažení zde - 6L (Stačí vytisknout a slepit. Neměňte měřítko)

 

Rozměry:

Frame-Pack 6 l

  • Hmotnost: 232 g
  • Objem: 6 l
  • Šířka: 50 cm
  • Výška: 29 cm

 

Handlebar-Pack 4 l

  • Hmotnost: 186 g
  • Objem: 4 l
  • Šířka: 40 cm
  • Výška: 24 cm

Celá kolekce brašen pro bikepacking od značky Ortlieb 

 

 

Ortlieb-logo

 Ostatní brašny na kolo od značky ORTLIEB v naší nabídce...

 

Brasny-na-nosic                         Brasna-pod-sedlo                        Brasna-do-ramu                        Brasny-na-riditka

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ortlieb-logo

 

První vodotěsné brašny značky Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí. 

Značka Ortlieb je známá pro kvalitu svých výrobků a pro jejich dlouhou životnost. Ovšem stejně tak jako je pro lidi v ORTLIEBu důležitá značka “Made in Germany”, tak je pro ně zásadní i udržitelná a ekologická výroba všech jejich produktů. Proto si pro následujících 8 let stanovili několik zásadních cílů. Už letos dosáhnout vlastní výroby jejíž uhlíková stopa bude neutrální, což chtějí v roce 2021 rozšířit na všechny své dodavatele. V roce 2025 pak chce mít ORTLIEB všechny své výrobky 100% recyklovatelné nebo biodegradabilní a ve stejném roce by výroba neměla produkovat odpad, který by nebylo možné znovu využít.

Na všechny produkty značky Ortlieb je záruka 5 let.