Neohodnoceno

Pedály OneUp Composite, oranžová

Platformové pedály OneUp Composite jsou lehké, nylon/kompozitové pedály s nízkým profilem od kanadské značky OneUp. Vyznačují se velkou přilnavou platformou o velikosti 115 x 105 mm. 

Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
Kód: 9/S239
Značka: OneUp
1 499 Kč
Kategorie: Pedály
Záruka: 2 roky
Typ pedálu: Platfomové

Pedály OneUp Composite, zelená

Kompozitní pedály OneUp se vyznačují obrovskou (115 x 105 mm) super přilnavou platformou s 10 ocelovými čepy se zadním plněním na každé straně, aby vaše nohy držely i na těch nejdrsnějších stezkách. S hmotností pouhých 355 g vás ve stoupání nezpomalí. Jsou tvarované s jemným konvexním profilem, aby vám poskytly větší přilnavost díky pedálu sedícímu v přirozené klenbě nohy. Zkosená konstrukce s tenkou náběžnou hranou vám poskytuje maximální vůli pro snížení úderů do pedálu a odklonění od překážky.

 

Specifikace:

  • Hmotnost: 355g 
  • Plocha: 115x105mm
  • Počet pinů: 10 / strana
  • Materiál osy: Cr-Mo
  • Výška: 18,5mm na ose (13,3mm na přední/zadní straně)
  • Materiál: nylon/kompozit

Recenze pedálů na MTBR.com 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:Oneup

 
OneUp Components je malý tým vášnivých MTB cyklistů se sídlem ve městě Squamish v Kanadě. Vyrábí produkty, které sami chtějí používat na vlastních kolech. 
OneUp založili Chris, Jon a Sam, tři bývalí inženýři Race Face. Společně mají více než 41 let zkušeností z cyklistického průmyslu 
a vyvinuli některé z nejznámějších a oceněných produktů na horských kolech.
"Opustili jsme naši dobrou a stabilní práci, abychom si splnili sen. Vybudovat vlastní MTB značku, přesunout se do hor a žít na vrcholku. 
Nějak jsme to zvládli! Věříme, že by každý měl méně pracovat a více jezdit. Možná tam ještě nejsme, ale určitě to zrealizujeme."