1 hodnocení

Batoh Apidura Packable Backpack

Úžasně flexibilní sbalitelný batoh Packable Backpack od značky Apidura. Batoh snadno sbalíte do malé kapsy o rozměru 8 x 8 cm a umístíte na rám kola, kde je připravený k okamžitému použití. Batoh má po rozbalení objem 13 litrů a praktické vnější síťované kapsy pro rychlý přístup k věcem v nich při jízdě.

Můžeme doručit do:
19.1.2021
Skladem
Kód: 777
Značka: Apidura
1 099 Kč
Kategorie: Batohy na kolo
Záruka: 2 roky
Typ batohu: Městský

Batoh Apidura Packable Backpack

Sbalitelný batoh Packable Backpack od značky Apidura. Batoh snadno sbalíte do malé kapsy o rozměru 8 x 8 cm a umístíte na rám kola, kde je připravený k okamžitému použití. Batoh má po rozbalení objem 13 litrů a praktické vnější síťované kapsy pro rychlý přístup k věcem v nich při jízdě.

Batoh využijete například pro přepravu potravin a nezbytných věcí na konci dne.

Sbalitelný batoh je vodotěsný, je vyrobený z ultralehkých materiálů a má cyklistické tvarované ramenní popruhy pro pohodlí při jízdě. Integrovaná úložná kapsa na kolo se dá připevit k rámu kola pomocí přiloženého pásku se suchým zipem. 

Batoh Apidura Packable Backpack je unisex a univerzální, s nastavitelnými popruhy na hrudi. Rolovací uzávěr umožňuje tašce pojmout náklad různých velikostí.

Zadní část batohu má reflexní detaily pro lepší viditelnost a pro vaší bezpečnost za tmy.

 

Snímek obrazovky 2020-12-03 v 21.17.04

 

Apidura-logo

 

Apidura znamená cestovat. Cestovat dál, rychleji, komfortněji. Pokud vás láká volání dálek a cyklistika v podobě přijet autem na maraton - odzávodit - odjet autem domů už se vám zajídá, jste tu správně.

Bikepacking (nebo-li cestovánní na lehko) posouvá každodenní cyklistické zážitky ještě dál. Z odpolední vyjížďky se stává vícedenní zážitek, dobrodružství. Můžete objevovat vzdálenější lokality, terény, stezky, poznávat nové lidi. Když na kole strávíte více než jen jedno odpoledne, cyklistika hned dostává jiné rozměry. Čas plyne pomalu, vše je jasnější a jednodušší.

Apidura vyrábí ultralehké beznosičové brašny s cílem nabídnout kvalitní vybavení se kterým můžeje jet dále, rychleji a komfortněji. Ultralehké, odolné, vysoce funkční. Tak aby vás vaše vybavení neomezovalo a nebránilo zážitkům z jízdy.